سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
.
درمان با قرص زیر زبانی - مرکز سرپایی درمان و بازتوانی معتادان خود معرف قم 02517230555
به رگهاى دل این آدمى گوشتپاره‏اى آویزان است که شگفت‏تر چیز که در اوست آن است ، و آن دل است زیرا که دل را ماده‏ها بود از حکمت و ضدهایى مخالف آن پس اگر در دل امیدى پدید آید ، طمع آن را خوار گرداند و اگر طمع بر آن هجوم آرد ، حرص آن را تباه سازد ، و اگر نومیدى بر آن دست یابد ، دریغ آن را بکشد ، و اگر خشمش بگیرد بر آشوبد و آرام نپذیرد ، اگر سعادت خرسندى‏اش نصیب شود ، عنان خویشتندارى از دست بدهد ، و اگر ترس به ناگاه او را فرا گیرد ، پرهیزیدن او را مشغول گرداند ، و اگر گشایشى در کارش پدید آید ، غفلت او را برباید ، و اگر مالى به دست آرد ، توانگرى وى را به سرکشى وادارد ، و اگر مصیبتى بدو رسد ناشکیبایى رسوایش کند ، و اگر به درویشى گرفتار شود ، به بلا دچار شود ، و اگر گرسنگى بى طاقتش گرداند ، ناتوانى وى را از پاى بنشاند ، و اگر پر سیر گردد ، پرى شکم زیانش رساند . پس هر تقصیر ، آن را زیان است ، و گذراندن از هر حد موجب تباهى و تاوان . [نهج البلاغه] پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ
کل بازدیدها:125490 .:. بازدید امروز:8
موضوعات وبلاگ

http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/qomac/tiiad1.jpg
 

لینک به لوگوی من
درمان با قرص زیر زبانی - مرکز سرپایی درمان و بازتوانی معتادان خود معرف قم 02517230555

دوستان من

آدرس جلسات معتادان گمنام

جستجو در متن وبلاگ

جستجو:

اشتراک در خبرنامه
 

آرشیو

آهنگ وبلاگ

وضعیت من در یاهو
 • درمان با قرص زیر زبانی نویسنده: محمد قاسم اف
  یکشنبه 84/3/22 ساعت 11:7 عصر

  تبریک می گوئیم که توانسته اید واقعیت را درک کنید. اکنون می دانید که بیمار هستید. تصمیم گرفته اید که تغییری ایجادکنید و این بیماری را از وجود خود دور کنید. به چند طریق می توانید سم زدائی کنید یکی از آنها استفاده از قرصهای زیر زبانی است. تعیین روش درمان را به تیم درمان خود محول کنید. ضمن اینکه شرایط و انتظارات خود را مطرح می کنید در جهت تغییر تصمیم تیم درمان تلاش نکنید. یادتان باشد که آنچه بنظر شما خوب است حتماً برایتان مفید نیست.

  دراین درمان که حدوداً 2 هفته طول می کشد از قرصهای زیر زبانی استفاده می کنید. با مصرف این قرصها حال عمومی خوب است. توانایی کار کردن دارید ولی ممکن است به علت خواب آلودگی ناشی از مصرف دارو از رانندگی و کار با ماشین آلات دقیق و خطرناک منع شوید.

  این دارو در اختیار شما قرار نمی گیرد باید برای مصرف آن هر روز به مرکز درمانگر خود مراجعه کنید. داروی تجویز شده در مدت تقریباً 2 هفته به تدریج کاهش یافته وقطع می شود. با قطع آن علائم محرومیت _ بی خوابی، درد، ضعف، دل پیچه و... ممکن است پیدا شود. این علائم خفیف تا متوسط بوده گرچه موجب ناراحتی شما می شود ولی غیر قابل تحمل نیست.

   

  توجه داشته باشد:

  1.   غیر از داروی تجویز شده داروی دیگری مصرف نکنید. اگر قبل از شروع سم زدائی دارویی مصرف می کرده اید آن را به پزشک معالج خود اطلاع دهید.

  2.      الکل . حشیش و موا مخدر دیگر مصرف نکنید.

  3.      هر نوع بیماری خود را به پزشک اطلاع دهید.

  4.      غذاهای مقوی بخورید. مایعات زیاد بنوشید.

  5.      استراحت کنید.

  6.      در صورتی که بهر دلیل دارو در اختیار شما قرار گرفته از کم و زیاد کردن مقدار مصرف خود خود داری کنید.

  7.      داروی تجویز شده را به دیگران توصیه نکنید.

  8.   قرص ها را زیر زبان قرار دهید تا حل شده وجذب شود. اگر مثل قرصهای معمولی آن را ببلعید اثر آن کم خواهد شد.

   

  استفاده از آمپول تمجیزک در درمان اعتیاد غیر قانونی و ممنوع بوده و چنانچه با آن برخورد داشتید آن را پلیس 110 اطلاع دهید.


  نظرات دیگران ( )